Galvo Lazer Fiyatları

Galvo Lazer Fiyatları

Galvo lazer fiyat araştırmak için galvo lazer fiyatlari adresimize mutlaka ziyaret etmenizi rica ederiz. İyi bir araştırma sonucu satılık galvo lazer fiyatları sonucunun çok değişken olduğunu görebilirsiniz. Sadece broşür üzerinde aynı özelliklerde gözüken iki farklı galvo lazerin farklı fiyatlarda olduğunu göreceksiniz. Galvo lazer kesim yapabiliyorsa çok daha değerlidir. Geniş ebatta çalışabiliyorsa değeri iki katına çıkacaktır. Galvo lazer nedir sorusuna net yanıt bulmuş iseniz hata yapmayacağınızı bilmeniz gerekir. Galvo lazer video larını seyretmenizi önemler rica ederiz. Youtube video kanalımızda videoları seytetmenizi rica ederim https://www.youtube.com/user/giottolazer/playlists adresinden en iyi giotto galvo lazer video ları seyredebilirsiniz. Giotto lazer fiyatları için direk olarak bizleri arayabilirsiniz. Pleksi lazer kesim makinası için www.giottolazergalvo.com adresinden inceleme yapabilirsiniz. Teknik servis taleplerinde galvo motor ve diğer optik, ayna ve lensler stoklarımızda mevcuttur.

 

Firmamız 1999’dan bu yana Profesyonel İtalyan Giotto GALVO LAZER sistemleri satış ve servis hizmeti vermektedir. Değişik sektörlerde 500 adetin üzerinde çalışır referanslarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Bilgi için 0543 399 56 14 Sektör: Deri, Kumaş, Denim, Ahşap, 

Kaliteli Avrupa Galvo Lazer Markalama & Kesim Makina Çözümleri 0543 399 56 14 Tüm Türkiye’de hemen arayınız…..
Galvo Lazer Nedir ?
Giotto Lazer Sistemleri
Firmamız Giotto Lazer sistemleri üreticisi SEI Laser Türkiye distribütörü olarak sektörde uzun yıllardır hizmet vermektedir.

 

 

Galvo Lazer Zinciri
Lazer makineleri ile kesim, markalama, tarama vb. ihtiyaçlarınızı karşılamak için tedarikçi zincirimiz ile sizi buluşturuyoruz.

Hızlı, Kaliteli, Ekonomik Çözümler
Firmanız bünyesinde lazer sistemleri bulunmasına gerek kalmadan Giotto kalitesinde her türlü ihtiyacınıza hızlı çözümler sağlıyoruz.

Tüm Türkiye’de Hizmetinizdeyiz
Türkiye’nin neresinde olursanız olun, mutlaka size yakın bir noktada tedarikçimiz bulunuyordur. Hizmet ağımız Türkiye’nin tamamını kapsamaktadır.
Neden Galvo Lazer?
Hızlı, Ekonomik, Pratik Lazer Kesim, Markalama Çözümleri Sunuyoruz
Lazer Pleksi Kesim-Markalama Ekonomik Çözümleri
Avrupa Kalite Makinalar ile Hızlı ve Ekonomik Pleksi Kesim Lazer Çözümleri

Galvo Lazer Kesim Makina Merkesi
Makina Parkurumuz Mercury Lazer, Giotto Lazer, Galvo Lazer, Fiber Yag Lazer, CO2 lazer, Metal Lazer Kesim, NRGL lazer kesim,CNC Lazer Kesim,
Galvo Lazer mi Alacaksınız?
Hemen bizimle iletişime geçin

Lazerli Endüstriyel Üretim Teknolojisi

İtalyan SEI LAZER TÜRKİYE olarak farklı güçlerde 30-1500 watt arası co2 (cnc lazer ve galvo) ve fiber lazer kesim ve markalama sistemlerinde hizmet, tecrübe, satış ve servis dahil sektörünün öncü firmasıdır. Değişik sektörlerde kesim, oyma (engraving) ve markalama, kazıma (marking) amaçlı kullanılan lazer makina ve sistemlerinin piyasa oluşturmasını, satışını yapmakta ve satış sonrası teknik ve piyasa desteğini vermektedir. Değişik lazer teknolojilerini değişik türdeki makinalar ve otomasyonlarla birleştirerek, ihtiyaçlara uygun yüksek üretim performanslı çözümler sağlıyoruz.

Makinelerimiz standart olduğu gibi değişik sektör, malzeme, üretim şekli ve miktarı için farklı otomasyonlar içeren sistemler şeklinde de olabilmektedir. Her işi yapan tek bir lazer türü ve makinesi olmadığı gibi, doğru seçim hangi işi çok yapacaksanız ona göre seçilmelidir.

Makinelerimizin ve sistemlerimizin üretkenliği ve gelişmiş teknolojisi hakkında detaylı bilgi almak ve sınıflarında en iyi üretim performanslarını görmek için arayınız.
Son teknoloji lazer makineleri
Neden Giotto Galvo lazer?

Çok kısa bir açıklama yapmak gerekirse her Giotto bir Galvo Lazerdir. Fakat her galvo lazer bir Giotto lazer değildir. Bu kısa tanımla galvo lazer scan head dediğimiz tarama kafasınının diğer adıdır. Yani Galvo lazer bir markalama lazerdir. Ama Giotto Lazer ve diğer modelleri geniş alanda hem kesim hem markama yapabilen dünyada tek makine olarak bilinmektedir. Giotto Galvo Lazer yeni madelleri HS scan head olarak çalışmakta. ayrıca 4 axes olarak çalışması geniş ebatta ince ışın ve bu ışını yüksek hızda eşit dağıta bilmektedir. Bu sayede temiz kesim ve hızlı markalama ve geniş ebatta çalışabilmeyi sağlar

GALVO LAZER SATIŞ & SERVİS

A VE A ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ MAKİNE SAN.ve TİC.AŞ
ORUÇ REİS MAHALLESİ GİYİMKENT SİTESİ
GİYİMKENT CADDESİ NO:126A-128A
ESENLER İSTANBUL